Oyuncini Oyun Batman Arkham Origins Detayları
Batman Arkham Origins Detayları 12 Haziran 2013 0 Okunma / 0 Yorum

Son dönemlerin en ilgi çekici oyun serilerinden biri olan Batman oyun serisine bir yenisi daha ekleniyor. Daha önce çıkan Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Asylum oyunlarının her ikisi de pek çok ödül almıştı ve hatta her iki oyunda kendi dalının en iyi oyunu seçilmişti. Şüphesiz ki bu başarıda en fazla rol oyunun yapımcısı Rocksteady Studios’un idi. Firmanın yarattığı oyun motoru ve hikaye sayesinde Batman’in oyunları inanılmaz büyük başarılara imza atmıştı. Batman’in son yeni çıkacak oyunu olan Batman: Arkham Origins adlı oyunun yapımcısı Rocksteady Studios olmayacak. Bu sefer oyunu Game Montreal firması geliştirecek. Ancak her iki firma da Wanner Bros şirketine ait ve Batman: Arkham Origins oyunu bir önce ki oyunlarda kullanılan oyun motorunu kullanacak aynı zamanda oyunun yapımında Rocksteady Studios’da yardımcı olacak. Bu nedenle Batman’in eski oyunların da ki kaliteli yeni Batman oyunu olan Batman: Arkham Origins oyununda da bulacağız gibi  görünüyor.

Genel olarak Batman: Arkham Origins oyununun konusundan bahsedecek olursak. Oyun Batman Arkham City’nin 10 yıl kadar öncesini konu alacak. Bu dönemlerde Bruce Wayne henüz yeni Batman kimliğine bürünmüş olacak ve “Yer Altı Lordu” lakaplı BlackMask’a karşı amansız bir mücadeleye gireceğiz. BlackMask Batman’i durdurabilmek için Batman’i öldürecek olan kişiye yüklü miktarda para ödülü vereceğini duyurur ve bu şekilde Gotham City’nin tüm kötü kötü karakterleri Batman’in peşine düşer. Batman Arkham Origins adlı oyunun ana hikayesini bu şekilde özetleyebiliriz. Oyun 25 Ekim tarihinde Nintendo Wii U, Playstation 3, Xbox 360 ve Bilgisayar platformlarına çıkış yapacak. Ayrıca oyunu ön sipariş ile satın alırsanız Death Stroke isimli karakter ile oynama imkanına erişeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Etiketler:, ,