Oyuncini Oyun Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu En Çok Oynananlar Arasında
Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu En Çok Oynananlar Arasında 21 Haziran 2013 2.430 Okunma / 0 Yorum

Geniş aile isimli dizide Mürsel rolü ile adından sıklıkla söz ettiren başarılı oyuncu İlker Ayrık tarafından sunulan yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” her ne kadar yeni bir program olsa da epey yüksek izlenme rakamlarına ulaşmıştır. Özellikle programın 19 Temmuz 2012′de yayınlanmaya başladığını düşünürsek programın daha henüz birinci yılını doldurmuşken bu denli başarıyı yakalamasının en önemli etkenlerinden birinin İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır herhalde. Oyun içerisinde şuanda aktif olan iki adet bölüm vardır. Bunlar Bar Masası ve Topuklu Ayakkabı isimli bölümlerdir.

Ben Bilmem Eşim Bilir Bar Masası 

barmasası

Oyunun bu bölümüne giriş yapabilmek için öncelikle ana ekrandan bar masası menüsüne tıklamanız gerekiyor ardından klasik, sınırsız ve maraton seçeneklerinden birini seçmelisiniz. Daha sonrasında iki yarışmacıdan birini seçerek oyuna başlayacaksınız. Bar masası oyununda yapmanız gereken tek şey farenizi kullanarak sizlere verilecek olan bardakları masanın işaretli olan kısımına atmak olacaktır. Yukarıda ki videoyu izleyerek bunun nasıl yapıldığını daha rahat öğrenebilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Topuklu Ayakkabı

vid

Oyunun açık olan ikinci bölümü olan “Topuklu Ayakkabı” bölümüne giriş yapabilmek için oyunun yüklenmesinin ardından topuklu ayakkabı menüsüne tıklamanız gerekiyor. Daha sonrasında bir yarışmacı ve topuklu ayakkabı seçmeniz gerekiyor. Karakteri ve topuklu ayakkabıyı seçmenizin hemen ardından bölüm başlayacak. Bu bölümde yapmanız gereken oyunun orta kısımında çıkacak olan mavi ve kırmızı şekillere dikkat etmek olacaktır. Kırmızı şekil çıktığında sol yön tuşuna mavi şekil çıktığında ise sağ yön tuşuna tıklamanız gerekiyor. Ayrıca  CTRL tuşunu kullanarak yarışmacının yavaş gitmesini sağlayabilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir oyunu içerisinde şuanda pasif olan iki adet bölüm vardır. Bu bölümler Acı Biber ve Tabak Taşıma’dır ve ne yazık ki bu bölümlerin tam olarak ne zaman aktif olacağı ile ilgili olarak hiç bir bilgi paylaşılmamıştır.

putton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Etiketler:, , ,