Oyuncini Teknoloji Dünyanın En Hafif Tabletiyle Tanışın
Dünyanın En Hafif Tabletiyle Tanışın 2.197 Okunma / 0 Yorum

Teknolojik cihazlar üretilmeye başlandığından beri insanlar gerek iş hayatında gerekse normal yaşantıda oldukça rahat etmişlerdir. Son yılların teknolojisi olan tablet bilgisayarlar ise teknoloji dünyasına farklı bir hava katmıştır. Ve bu durum etkisini gün geçtikçe yoğun bir şekilde hissettirmektedir. İsterseniz sektörde yaşanan gelişmelere hep beraber göz atalım.
Tahmin edileceği gibi tablet pazarında söz sahibi olması beklenen firmalar PC üreten firmaların ta kendileridir. Bu firmalardan biri olan Lenovo piyasaya yeni sunacağı tabletle oldukça iddialı olduğunu göstermiş durumdadır. Bu yeni tablet şık bir görünüme, yüksek performansa ve dünyanın en hafif tableti olması özelliğine sahip olarak karşımıza çıkmıştır. ThinkPad Tablet adıyla piyasaya hızlı bir giriş yapan bu yeni ürün harika tasarımı, ince görünümü, hafif olmasının yanında uzun pil ömrü sağlaması, çoklu dokunmatik özelliği ve internete sorunsuz bağlantı sağlamasıyla kullanıcıları kendisine hayran bırakacağa benziyor. Ayrıca isteyenler için sunulan kalem ve ergonomik klavyeyle birlikte tablet severlerin yeni gözdesi olmaya aday konumda görülmektedir.
ThinkPad Tablet içerdiği Windows 8 işletim sistemiyle kendi sınıfı içindeki en hafif tablet olarak sunulmuştur. 565 gram ağırlığı, 10.1 inç ekranı, 0.34 inç inceliği, 1366X768 piksel çözünürlüğü, 2 GB RAM’ı ve 64 GB dahili hafızaya sahip olan bu cihaza yerleştirilen Intel Atom Z2760 işlemcisiyle kullanıcılara güzel bir ürün sunan Lenovo takdiri hak ediyor. Daha birçok özelliği bulunan ‘Dünyanın En Hafif Tableti’ni almak için geç kalmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Etiketler:, , ,