Oyuncini Bizden Haberler Oyuncini.com Televizyon Reklamları Yayında !
Oyuncini.com Televizyon Reklamları Yayında ! 01 Temmuz 2013 0 Okunma / 0 Yorum

Merhaba arkadaşlar,

Oyuncini.com sitemizin televizyon reklamları 1.7.2013 tarihinden itibaren yayına girmiştir. Cinbo’nun televizyon reklamları şuan da yalnızca en bilindik çizgi film kanallarından biri olan Cartoon Network üzerinde yayına başlamıştır. İlerleyen günlerde Disney Channel ve Yumurcak TV kanallarında da reklamlar aktif olacaktır.  Yayınlanan reklamlarımızı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Macera Oyunları Reklamı

Araba Oyunları Reklamı

Mobil Oyunlar Reklamı

Futbol Oyunları Reklamı

Kız Oyunları Reklamı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Etiketler:, , ,
Pes 2015 Demo Geliyor! Yıllardır herkesin dilinde en iyi futbol oyunu Pes mi? Fifa mı? soru Minecraft Microsoft Tarafından Satın Alınıyor! Şüphesiz ki, dünyanın en çok oynanılan oyunlarından bir tanesi olarak Minecra Mortal Kombat 10 Çıkış Tarihi Açıklandı! Dünyanın en başarılı dövüş oyunlarından bir tanesi olan Mortal Kombat iPhone 6 Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı! Bütün telefon severlerin büyük bir merakla beklediği iPhone 6, dün düzenlenen Lansman Fifa 2015 Demo Çıktı! Tüm dünyada ve ülkemizde merakla beklenen Fifa 2015'in demosu çıktı.