Oyuncini Oyun Türkçe Seslendirmeli Oyunlar
Türkçe Seslendirmeli Oyunlar 2.328 Okunma / 0 Yorum

Oyuncini.com ekibi olarak sizlere sürekli olarak Türkçe oyunlar sunmaktayız. Ancak her zaman için ziyaretçilerimize nasıl daha iyi hizmet verebileceğimizi düşünmekteyiz ve bu yüzden özellikle son zamanlarda geliştirdiğimiz oyunlara Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra Türkçe seslendirme de ekledik. Artık oyuncini.com tarafından geliştirilen oyunların büyük çoğunluğunda Türkçe dil desteğinin yanı sıra Türkçe seslendirme de bulunacak. Böylelikle sitemizi ziyaret eden daha ve okuma yazma bilmeyen ziyaretçilerimiz de oyunları rahatlıkla oynayabilecekler. Oyuncini.com tarafından hazırlanan Türkçe seslendirmeli oyunlar aşağıda yer almaktadır.

türkçe-seslendirmeli-oyunlar

Oyuncini.com tarafından hazırlanan ilk Türkçe seslendirmeli oyun olan “Yasmin İlk Buluşma” adlı oyunda Yasmin isimli güzeller güzeli kızı erkek arkadaşı ile olan buluşmaya hazırlamanız gerekiyor. Ancak oyunda yapmanız gereken tek şey bu değil. Yasmin’in annesi dışarı çıkmadan önce Yasmin’in odasını toplamasını istiyor ve Yasmin bu konuda sizlerden yardım bekliyor. Oyun içerisinde öncelikle farenizi kullanarak Yasmin’i giydirmeniz gerekiyor ve daha sonrasında Yasmin’in odasını toplamalısınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra güzeller güzeli Yasmin buluşmaya hazır olacak.

putton

Oyuncini ekibi tarafınca hazırlanan ikinci Türkçe seslendirmeli oyun ise “Cinbo’nun Fırını” adlı oyundur. Bu oyunda sitemizin sevimli maskotu Cinbo’ya yardımcı olmanız gerekiyor. Oyun içerisinde Cinbo’nun fırına gelen müşterilerin istedikleri  ürünleri onlara teslim etmeniz gerekiyor ve ayrıca müşterilerin Cinbo’ya verdiği paranın üstünü de siz teslim edeceksiniz. Hem eğlenceli hemde eğitici bir oyun olan Cinbo’nun Fırını oyununu oynayabilmek için aşağıda ki butona tıklamanız yeterli olacaktır.

putton

Barbie Zorunlu Temizlik isimli oyunda kız çocuklarının en sevdiği çizgi film karakteri olan Barbie’nin yardıma ihtiyacı var. Barbie’nin annesi Barbie’den odasını toplamasını ister. Ancak Barbie’nin çok sınır sıkılmaktadır ve annesine yakalanmadan çeşitli oyunlar oynamak ister ve bu konuda sizlerden yardım istemektedir. Oyunda ki amacınız farenizi kullanarak Barbie’nin annesine yakalanmadan Barbie’ye oyun oynatmaktır. “Bu oyunu oynamak için tıklayın” butonuna tıklayarak bu oyunu oynayabilirsiniz.

putton

 Oyuncini ekibi tarafınca hazırlanan Yasmin oyun serisinin yeni oyunu “Yasmin Tatilde” adlı oyunda hem Türkçe dil hemde Türkçe seslendirme desteği ile hazırlandı. Bu sefer ki oyunda öncelikle Yasmin’in yazlığında ki odasını toplamanız gerekiyor. Bu noktada ipucu kısımını kullanarak takıldığınız yerlerde bilgi alabilirsiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra farenizi kullanarak Yasmin’in plajda giyeceği kıyafetleri seçmeniz gerekiyor. Yasmin Tatilde oyununu oynayabilmek için aşağıda ki butonu kullanabilirsiniz.

putton

Güzeller güzeli Barbie evinde kitap okurken onu en iyi arkadaşı Jane arar ve Barbie’yi alışveriş merkezine çağırır Barbie alışveriş merkezine gidebilmek için annesinden izin almak için yanına gider. Barbie’nin annesi Barbie’ye bir şartla izin vereceğini söyler ve Barbie’den odasını toplamasını ister. Barbie Odasını Topluyor adlı oyunda ki göreviniz fareniz yardımı ile Barbie’ye odasını toplama konusunda yardımcı olmaktır. Aşağıda ki kısımda yer alan butona tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

putton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Etiketler:, ,