Oyuncini Oyun Türkçe Seslendirmeli Yeni Oyunumuz : Barbie Odasını Topluyor
Türkçe Seslendirmeli Yeni Oyunumuz : Barbie Odasını Topluyor 3.628 Okunma / 0 Yorum

Oyuncini.com ekibi olarak sizler için sürekli yeni oyunlar geliştirmekteyiz. Bildiğiniz üzere bundan kısa bir süre önce “Yasmin İlk Buluşma” adlı bir oyun geliştirmiştik ve bu oyunda da Türkçe seslendirme yer alıyordu ve tıpkı Yasmin İlk Buluşma oyununda olduğu gibi yeni oyunumuz olan Barbie Odasını Topluyor adlı oyunda da Türkçe dil ve Türkçe seslendirme desteği sunuyoruz. Üstelik oyunun adından da anlaşıldığı üzere bu sefer ki oyunumuzda ki karakter kız çocukları tarafından epeyce çok sevilen Barbie oldu.

 Barbie Odasını Topluyor Tam Çözüm 

Kız çocuklarının en çok sevdiği çizgi film karakteri olan Barbie bu oyunumuzun baş rolünde. Oyunumuz içerisinde Barbie’nin alışverişe gitmesi gerekiyor. Barbie bu konuyu annesine danışıyor ve izin almak istiyor. Ancak Barbie’nin annesi tek bir şartla izin vereceğini söylüyor ve bu şartta Barbie’nin odasını toplaması. Barbie başta bu olaya biraz bozulsa da odasını toplamaya karar veriyor ancak Barbie arkadaşı Jane ile 10 dk içerisinde buluşacak ve bu nedenle odasını hızlı bir şekilde toplaması gerekiyor. Barbie bu konuda ona yardımcı olmanızı istiyor. Barbie oyunları arasında yer almakta olan oyunumuza giriş yapabilmek için yüklenmenin ardından karşınıza çıkacak olan “OYNA” yazısına tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında karşınıza oyunun hikayesi çıkacaktır bu hikayenin de bitmesinin ardından direkt olarak oyun başlayacaktır. Oyunda Barbie’nin dağıtığı üç odayı da tek tek toplamanız gerekiyor ve bunu yapabilmek için farenizi kullanmanız gerekiyor. Ayrıca yukarıda yer almakta olan videoyu seyir ederek oyunun tam çözümünü öğrenebilirsiniz.

putton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Etiketler:, , ,