Oyuncini Oyun Yasmin İlk Buluşma – Türkçe Seslendirmeli İlk Giydirme Oyunu
Yasmin İlk Buluşma – Türkçe Seslendirmeli İlk Giydirme Oyunu 27 Haziran 2013 4.614 Okunma / 0 Yorum

Sizlere en güzel Türkçe oyunları sunmayı kendine görev edinmiş ekibimiz tarafınca hazırlanan yeni oyun “Yasmin İlk Buluşma” adlı oyunumuz da her zaman olduğu gibi yüzde yüz Türkçe dil desteği vermektedir. Ayrıca sizler için hazırladığımız Yasmin İlk Buluşma oyunu içerisinde ki metin ve alt yazılar dışında oyun içerisinde ki seslerde yüzde yüz Türkçe olarak tasarlanmıştır. Genel olarak şu zamana kadar yapılmış Türkçe oyunlara baktığımızda bu oyunların büyük çoğunluğunun yalnızca metin ve alt yazılar halinde olduğunu görebilirsiniz. Ancak sizler için hazırladığımız yeni giydirme oyunu içerisinde daha öncesinden de bahsettiğimiz gibi Türkçe seslendirmeler mevcuttur. Üstelik Yasmin İlk Buluşma adlı oyunumuz yalnızca bir giydirme oyunu değildir. Aynı zamanda oyunun kendine ait bir konusu da vardır.  Üstelik oyunumuz iki aşamalı olarak hazırlanmıştır.

Yasmin İlk Buluşma Nasıl Oynanır 

yasmin1

Sizler için hazırladığımız Yasmin İlk Buluşma oyununun adından da anlaşıldığı üzere bu oyunumuzda erkek arkadaşı ile ilk buluşmasına hazırlanan Yasmin’i giydirmeniz ve onu buluşmaya hazırlamanız gerekiyor. Oyunda bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yukarıda ki videoyu izleyebilir ve oyunun nasıl oynandığını çok kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz.  Klasik giydirme oyunlarında olduğu gibi sizler için hazırladığımız oyunda da karakterinizin saçına, saç rengine, göz rengine, elbiselerine, kıyafetlerine, eteğine ve aksesuarlarına tamamen sizler karar verebiliyorsunuz.  Yazımızın başında oyunun iki aşamalı olduğundan bahsetmiştik. Oyunun ilk aşamasında Yasmin’i giydirmeniz gerekiyor ve ikinci aşamada ise Yasmin’in giyinirken yarattığı dağınıklığı toplamanız gerekiyor. Bunun içinde farenizi kullanarak eşyaları doğru yerlere sürüklemeniz gerekiyor. Örneğin oyun içerisinde ki çöp olan eşyaları çöp tenekesine atmalısınız ve kirli elbiseleri ise elbise sepetine atmalısınız. Bu işlemi de bitmesinin ardından Yasmin erkek arkadaşı ile buluşacaktır. Üstelik oyunumuz skorlu bir oyun olduğu için oyun sonunda skorunuzu kayıt ettirme şansınız bulunuyor.

putton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Etiketler:, , ,